| Triple3XH a întrebat:

Am o problema. Vreau sa devin user senior pe TPU si imi trebuie 100 raspunsuri.Cand dau la vizualizare profil imi apare ca am 47 de raspunsuri cand de fapt eu am dat la raspunsurile mele si le-am numarat ca sunt 61.Cum rezolv asta? O sa ma afecteze asta?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci, este sa astepti sa se actualizeze informatiile de pe profil. Ce ai tu, e o problema ce va fi rezolvata odata cu trecerea timpului. happy