| JasonMcCann a întrebat:

Am o intrebare: Mai devreme imi arata ca am 97 de raspunsuri si am mai dat vreo 3-4 raspunsuri, dar nu imi arata ca sunt senior! Am vazut ca sunt persoane la care le apare la profil ca au mai putin de 100 rasp, dar sunt useri seniori. Leam numarat rasp la cativa si au mai mult de 100. Ce trebuie sa mai fac ca am deja 100 de rasp, si nu sunt user senior.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Raspunsurile tale se contorizeaza abia dupa ora 24.00.Deci abia maine vei capata acest statut. Felicitari!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E nevoie și de cele 10 zile de la data înregistrării. În cazul tău au trecut doar 9.
În data de 17 vei deveni Senior. Deci mai așteaptă puțin!
Succes.

| JasonMcCann explică:

Eu am contul din august, deci am cateva luni de cand am contul.