| Nick89 a întrebat:

Am pc cu urmatoare configuratie: procesor amd athlon dual core x2 690v, placa video ati radeo hd 4350 powercolor 1024 Mb ddr 2, 4Gb Ram samsung ddr 2 pe 800Mhz, Hdd sata II 500Gb... oare imi va merge crysis 2 si call of duty black ops? multumesc

2 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ intrii pe site-ul asta de pe IE sau Mozilla (Chrome nu merge) scrii acolo numele jocului pe care vrei sa-l scoti si site-ul iti va spune daca merge sau nu

| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Iti vor merge, dar la niste rezolutii mai mici la detalii medium sau chiar low din cauza placii video slabe.Am si eu una la fel ca a ta... dar eu am procesor amd athlon II x3 450 3. 2ghz si am si o placa video integrata in pc si rulez blackops la maxim