| supermari10 a întrebat:

Merge Call of Duty Black Ops pe pc meu are placa video NVIDIA GeForce GT 430 memorie zise 1024 procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Procesor 4400+ 2, 29GHz 2GB ram cel mai bun rasp funda

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Am un sistem identic (la propriu - X2, 2GB DDR2 Ram, GT430 1GB/128bit). Prinzi un framerate decent, dar nu foarte bun. Black Ops 1 e destul de ciudat programat. Modern Warfare 3, un joc mai nou, ruleaza mult mai bine pe sistemul meu, chiar si la rezolutii mari (nu exagerat de mari, dar mari). Te poti juca BlackOps 1, dar va trebui sa reduci detaliile. Jocul are nevoie de un sistem curat sa ruleze optim. Eu am Windows XP, deci tie iti va rula mai greu daca folosesti un OS mai recent (care consuma mai multa memorie RAM).

| supermari10 explică (pentru Andrei7520152):

BlackOps1 l-am terminat si a mers ca uns folosesc ca sistem de operare xp profesional si ma gandeam daca merge blackops2 mai da-mi detalii