| drujban12345 a întrebat:

Am placa video mobile Intel 965 express chipset family si vreau sa joc minecraft am auzit pe un sit ca sa fac update la placa dau click pe my computer manage display gasesc placa si dau update am dat si imi zice ca nu merge ce trebuie sa fac sa joc minecraft

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.