| soritare a întrebat:

Am şi eu o probleme.Cand intru intr-un joc de exemplu Minecraft îmi zice că imi trebuie opengl, am cautat pe internet si am inteles ca ar trebui sa fac update la placa video dar cand incerc sa fac update la placa video sau sa instalez alt driver de pe net ori nu merge ori ramane cel vechi, ce as putea sa fac PLACA VIDEO: Mobile Intel(R) 45 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Ai placa video mult prea proasta ca sa ruleze minecraft.

| soritare explică (pentru TechGuyTpu):

Am un prieten care are placa la fel, i-a mers sa ii faca upgrade si ii merge minecraft

| soritare explică:

"Ai placa video mult prea proasta ca sa ruleze minecraft." Frate unu-i pr. i-a mers si cand am avut windouws xp mi-a mers dar nu stiu ce are de nu merge sa ii dau upgrade la placa cand ii dau ramana tot aia veche