| sorin2407 a întrebat:

Am primit niste bani pe contul meu de PayPal (la care nu am atasat un card) si vreau sa ii trimit catre contul PayPal al unui prieten ca sa ii pot scoate. Dar cand incerc sa ii trimit imi da eroarea : This transaction cannot be completed... Stie cineva ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Probabil trebuie' sa verifici mai intii contul. De ce suma discutam? Peste 50 de dolari trebuia musai sa ai contul verificat, daca imi aduc bine aminte.