| CrazyyKiller a întrebat:

Am procesorul de 2. 1GHZ dual core +4000 ram:3gb placa video geforce gt-220(un giga) mi-o merge gta 4 astfel incat sa nu mearga greu?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

NU. Poate pe low settings si rezolutia cea mai mica, deoarece gta 4 are ca cerinte recomandate procesor quad-core si placa video 8800 gt care e mai buna decat gt 220.

| Valy800 a răspuns:

Scrie pe google can you run it dai pe prima si dupa acea dai o sa ai un chenar unde sa scrii jocul nu scrii gta 4 scrii grand thef auto IV si dupa acea dai pe el si dai pe can you run it si dai pe prima si astepti sa iti scaneze(trebuie sa ai java)