| Lollypop89 a întrebat:

Am pus fara intentie un folder din pc pe Hidden, si acum nu stiu cum sa-l fac sa apara sad ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru a gasi fisierele si folderele ascunse in Windows 7 intra in -> My Computer -> Organize -> Folder and search options -> View -> Show hidden files and folders, folders and drives.

SAU
Start -> Control Panel -> Apperance and Personalization->Click pe Folder Options->si aici in tab-ul view bifati optiunea Show hidden files, folders, and drivers-> in final click pe Apply si apoi pe Ok si ar trebui ca fisierele/folderele hidden sa fie din nou vizibile.
foto: http://itassistant.org/......tQaIkz.png

Bafta!

| Lollypop89 explică (pentru neluL):

Multumesc mult! love struck

| neluL a răspuns (pentru Lollypop89):

Cu placere! bye, bye wave