| SuperLover a întrebat:

Cine imi explica cum sta treaba cu Hidden Folder? Tocmai am pus la un folder sa fie ascuns si nu mai stiu cum sa-l deschid big grin.

Răspuns Câştigător
| Tenchiu a răspuns:

Mergi la Control panel > > appereance and themes > > folder options > View>> si la >>hidden files and folders>> bifeaza Show hidden files and folders

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin Start/Control Panel/Folder Options/View, bifeaza Show hidden files and folders si da OK. Succes si numai bine!

| sudsuinededouaori a răspuns:

In fereastra la explorer unde ai " File Edit View etc" dai la Tools/Folder options/din lista aia bifezi optiunea show hidden files and folders. Acum trebuie sa iti apara folderul in locul unde l-ai ascuns. bafta si msg daca nu te-ai prins

| Vickyy a răspuns:

Ca sa il vezi te duci in control panel-->folder options-->view-->show hidden files and folders

| iMustbeReallybored2beHere a răspuns:

Wow. Ce windows ai? daca ai xp dai Tools din bara de meniu, apoi selectezi folder options si apoi cauti "show hidden files" si bifezi casuta.
Daca ai Vista selectezi Organize din bara de meniu si dai click pe Folder and Search Options cauti "show hidden files" si bifezi.