| ktalyn178 a întrebat:

Ajutooor! Am un card microSD de 8Gb si vreau sa-l formatez. Daca dau format, imi da o eroare "windows was unable to complete this operation", iar daca le sterg manual unele foldere si poze, dupa ce scot si reintroduc card-ul in laptop, ele sunt tot acolo. Nu reusesc sa le șterg, ce pot face!?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

La adaptor unde scrie "Lock" butonul trebuie sa fie ca in imagine(sus)

http://s1.emagst.net/......a4ab17.jpg

| CatalinOrzan a răspuns:

Incearca in alt calculator sa il formatezi, daca nu functioneaza, cardul e bun de arncat sad