| anonim_4396 a întrebat:

Am revenit cu aceeasi intrebare, poate de data asta merge.Va rog mult e urgent! Am de facut un proiect html(in notepad)si nu stiu cum sa fac asta: am doua cadre, in ala mai mic e un meniu cu o lista neordonata, fiecare element din lista e un link, cum fac ca acesta sa se deschida in celalalt cadru in loc sa deschida o pagina noua?
Explicati clar, va rog fara site-uri si id-uri ca nu va cer atat de mult. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Hm, din cate inteleg e un "mini tabel" pai e simplu, faci 3 pagini sa zicem, 1.html, 2.html, 3.html, in fiecare bagi acelasi meniu in stanga, si alt continut in dreapta. Cat de simplu este asta? In fiecare link din stanga pui Link1 si continui cu Link2 si Link3.

| Diabl0 a răspuns:

Daca vrei fara sa deschid pagina, lasi id sau cv de genul ( NU iti dau add ) si iti dau eu un astfel de tabel, am in pc.