| pastru009 a întrebat:

Salut,Tpu.Cum ma pot inscrie pe site-ul Amprente Literare?
Adica stiu ca trebuie sa apas in susul site-ului, unde scrie "Inscriere", dar pun adresa de email(horatiu. dumitru@yahoo.fr) si parola si o rescriu din nou, iar dupa imi pun data de nastere. Dupa aceea, trebuie sa pun acele doua cuvinte(intrebare: Trebuie sa le transcriu legat sau separat cum este un imagine?).
Si nu imi merge.Va rog sa imi explicati.

Răspuns Câştigător
| gogυ a răspuns:

Exact ca in imagine cu litera mare, litera mica, numere si in doua cuvinte daca iti cere doua cuvinte. Daca nu intelegi apesi pe cerculetul ala format din doua sageti sa iti incarce alta imagine.