| AlexTroll a întrebat:

Am si eu niste probleme la laptop
1.de un timp in coace in timpul jocurilor mi se blocheaza tasta w sau sageata sus si nu stiu de ce daca tin apasat mai mult pe acea tastaincepa sa se auda un sunet urat si se blocheaza imaginea(am w7 original si mi se intampla asa si la jocurile descarcate si la cele de pe cd)
2.cand ma uit pe youtube sau joc ceva online si stau mai mult de vreo ora imi zice flash player has stopping working si trebuie sa dau restart la video
3.cand urmaresc un film sau un video fullscreen la orice rezolutie se misca greu adica din 2 in 2 sec. mise blocheaza imaginea. DAU FUNDA la cel care ma ajuta sa rezolv macar una din probleme

Răspuns Câştigător
| coco4000 a răspuns:

1.Este problema De la cooler

2.La Flash Player cred ca este o problema de la placa video ( asa am patit si eu )

3.Cu filmul imi pare rau dar nu stiu...

Funda?

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

1.Apesi mai multe taste in acelasi timp sau pur si simplu apare o eroare din cauza duratei cat tii acea tasta (si la PC-uri da, daca apesi repetat, pe mai multe taste in acelasi moment, etc.

2. Poate fi fie de la Flash Player ai putea face un update ori daca nu e de la placa video poate laptop-ul e slabut.

3.Este fie de la placa video (e slabuta) fie de la resolutia ecranului.

Bafta!