| Alysée a întrebat:

Am si eu o curiozitate. din cauza ca pe idul vechi nu ma lasa sa intru si arata alta parola mi-am facut alt id.acum ma lasa dar nu inteleg de ce imi arata o parola din 8 litere cand a mea are 14? dau funda daca inteleg.

Răspuns Câştigător
| Wildie a răspuns:

Probabil messul scrie automat acolo cuvantul 'password' care are 8 litere!

1 răspuns:
| andrei00_8231 a răspuns:

S-ar putea ca cineva sa iti fi spart parola si sa iti fi pus alta, ori acel site ti-a sters-o, cum au facut la toate metin-urile