| adrian_7273 a întrebat:

Nu pot sa intru pe mess. Pun idul si parola corecte dar imi da sing-in problem si nici nu ma lasa sa-l reisntalez. Stie cineva site-uri de pe care ma pot loga cu idul de mess?

22 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Www.meebo.com
dar acum te poti loga si de pe mail :)

| Silvia a răspuns:

Www.meebo.com
Sau de pe mail.
Succes.Trebuie sa mearga... daca nu... da un restart.:D

| GigiFranzela a răspuns:

Ce versiune de Yahoo! Messenger folosesti? Eu folosesc versiunea 8. 1 si trebuie sa astept intre 3 si 5 minute ca sa intre. Am citit ca e un fel de demers pentru a ne obliga pe toti sa trecem la versiunea 9, dar nu-mi place versiunea 9.

Daca nu ai versiunea 9, incearca s-o instalezi si vezi daca ti se rezolva problema. Daca ai deja versiunea 9, incearca un reinstall.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel si am intrat online. Uite cum faci: intra pe mozilla si scrie messenger online in caz ca nu ai mozilla uite site-ul: http://webmessenger.yahoo.com/ este super bun, poti sa iti schimbi si poza de la avatar dar din pacate daca cineva vrea sa iti trimita ceva prin send file nu o sa mearga, dar sfatul meu ar fi sa iti reformatezi pc-ul;)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mebbo.com si te loghezi de acolo, no problem.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meebo

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alta parola si alt id si poti sa intri. Asa am facut si eu si mi-a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi de pe el si intra inapoi.

| dragoos a răspuns:

Salut,
Www.ebuddy.com http://webmessenger.yahoo.com www.meebo.com
www.yahoo.com - direct prin interfata. Mai mult ca sigur versiunea ta de yahoo e veche sau nu e buna. Enjoy it.

| AnonimMiha a răspuns:

Buna Adrian si mie mi se intampla la fel. Si nu este ca mi-a spart cineva parola ca am incercat sa intru pe meebo si merge. Poate s-a blocatthinking Mai asteptam 1-2 zile poate isi revine!happy

| cappuccino_4155 a răspuns:

Inseamna ca cineva a incercat sa-ti sparga parola, iar din motive de siguranta yahoo ti-a blocat id-ul, uite ce trebuie sa faci:
Da jos, unde scrie cu albastru forgot your password, apoi scrii id-ul, raspunzi la intrebarile de securitate, alea care le-ai ales cand ti-ai facut id-ul, cum ar fi care e numele unchiului tau favorit, d-astea si dupa iti apare sa-ti schimbi parola, iar apoi poti intra pe mess. Mi s-a intamplat si mie astawinking