| NothingImportant200 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Vreau sa intru pe mess, iar el nu ma lasa si imi zice ca am introdus gresit parola sau idul, dar nu e asa pentru ce am dat de mai multe ori si am intrat si pe meebo sa vad daca chiar am bagat parola sau idul gresit. Deci, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

buna!happy

Pai daca ai spus ca ai intrat is pe meebo, stai calma ca nu ti-a schimbat nimebi parolawinking Stii, messul are uneori probleme. Nici pe mine nu ma lasa sa intru, trebuie sa incerc de mai multe ori, cateodata nu ma lasa sa ma bag pe invizibil sau online, ori sa schimb statusul sad Asta se intampla pentru ca Yahoo are foarte multi utilizatori si serverul este plin sigh Ai putea incerca sa reinstalezi messengerul, dar peste ceva timp tot asa o sa-ti faca sad

Succes!:*