| L4uR4Ever a întrebat:

Am un pc cam varza in momentu de fata.

Am 1gb RAMI procesor de 2, 6 128 Video! Toata faza este de la placa video se blocheaza de foarte multe ori jocu si este foarte stresant! In afara de a face rost de o placa video mai buna, exista alta posibilitate de a face sa nu mi se mai blocheze.

Tin sa spun ca jocul este Metin2.

1 răspuns:
| zendor a răspuns:

Incearca sa pui cea mai mica rezolutie pe joc si iti dau un link pentru un program care sa-ti creasca viteza :http://gboost.en.softonic.com/si incearca sa ai cat mai putine aplicati pe desktop