| Seful251 a întrebat:

Am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva, chiar nu stiu ce sa fac in momentul de fata. Am un laptop destul de bun si ieri imi mergea bine in jocuri era in regula fps multe, iar azi dupa ce am dus laptopul la curatat, porneste foarte repede, merge bine dar cand intru in jocuri pana si in csgo am 30 de fps din 170. Care ar putea fi motivul si ce as putea face?

3 răspunsuri:
| EllaAndreea1655 a răspuns:

E clar ca l-a afectat curatatul. Daca nu il duceai nu se intampla nimic, il poti sterge si tu sa stii. Du-l la reparat, daca ii sterge placa de date va merge mai rapid

| Seful251 explică (pentru EllaAndreea1655):

Stiu ca la afectat cu ceva, intrebarea e ce s-a intamplat. E mai greu la acest laptop si am zis sa il duc la cineva care se pricepe. Il mai tin cateva zile sa vad ce se mai intampla si apoi cred ca o sa-l duc la reparat. Dar ce ar putea avea, ce pot sa imi zica aia de acolo ca are

| EllaAndreea1655 a răspuns (pentru Seful251):

Pai un laptop are multe mici impuritati prin care puteau intra particule straine, nu m ai astepta si incearca sa il duci mai repede la reparat