| djacido a întrebat:

Salut.Am o problema la calculator.Deci ieri am curatat unitatea de praf.Azi,cand intru intr-un joc, imi merge in reluare.Inainte imi mergea perfect, iar acum dupa ce am curatat-o merge in reluare jocul, la fel si calculatorul. Din ce cauza poate fi?

Răspuns Câştigător
| Nasu a răspuns:

Ai fi miscata ceva la procesor happy si se incalzeste si daca se incalzeste se forteaza si daca se forteaza face pfffff iasa fum laughing verifica piesele din el placa video ramii procesoarele sau procesorul cum ai sursa tot din el

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Ai lovit ceva pe acolo, ai rupt un condesator ceva.

| DAS a răspuns:

Poate ai miscat placa video.Reinstaleaza placa video!