| BlackRos3 a întrebat:

Am si eu o mare nelamurire/problema.
Deci, joc Second Life de ceva vreme si mi-am reinstalat PC-ul acum cateva saptamani. De atunci, nu mai pot accesa Second Life deoarece imi apare un mesaj prin care ma anunta ca jocul nu poate functiona pentru ca video card driver-ul nu s-a instalat corect, nu functioneaza sau a expirat.
Ce pot sa fac? Cum aflu ce video card driver am deja instalat? De unde downloadez (gratuit) un video card driver potrivit?

-Ofer fundita happy

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Descarca AIDA32 si iti arata toate componentele din calculator, inclusiv placa video. Apoi cauti pe net driver pentru placa respectiva, il instalezi si gata. Succes!