| Jolley a întrebat:

Cand vreau sa joc Second life imi apare: Graphic intialization filed. Please update your graphic driver.

Am descarcat jocul l-am instalat dar tot asa apare, este de la graphic driver, am incercat sa descarc un graphic driver si a zis la sfarsit ca nu este compatibil cu hardware-ul.

Ce pot face sa ma pot juca pe joc, si sa vad ce hardware am ca sa gasesc ce e compatibil cu el?

4 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai cand descarci un driver te uiti daca este stric pentru componenta care o detii! Ma refer sa iei un driver care este numai pentru componenta ta nu unul mai tare sau unul mai slab.Incearca un update la placa video si daca nici asa nu merge atunci ai placa foarte mica.

| Jolley explică (pentru Energyboy):

Si placa video unde o pot gasi? Adica pe unde sa o caut in calculator?

| Energyboy a răspuns:

E mai complicat.Du calculatorul la un service si ei iti vor evalua situatia si problema.

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Mai dai si tu up date la driverelaughing