| Lala20 a întrebat:

Am instalat ieri pe PC windows 7, si video driver ATI RADEON versiune mai veche, si desi am descarcat de pe net si am inst ultima versiune de driver, tot nu merge Second Life-ul, si zice ceva de driver-ul care nu e ultima versiune, desi e thinking Ati patit asa ceva? Ce sa-i mai fac? Multumesc de sfaturi si funda!

P. S.: Nu-s cu Second Life-ul sau jocuri de genul, dar trebuie neaparat sa trimit un mesaj cuiva prin joc happy

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Pai ce detalii ai scris acolo ceva de driver ce inseamna acel ceva sa stim si noi

| Lala20 explică:

Umm.mesajul de la Second Life pe care il primesc cand incerc sa intru in joc e: "Second life is unable to run because your video card rivers did not install properly, are out of date, or are for unsupported hardware. Please make sure you have the latest video card drivers and even if you do have the latest, try reinstalling them."

Asta primesc eu! Am ultima versiune de driver ATI RADEON CATALYST pe care am gasit-o pe internet si am instalat-o d emai multe ori! Altceva mai trebuie sa stii?