| xpertul a întrebat:

Am si eu o problema ca jocul assassincreed3 vreau sa-l joc pe mod single player asa ca l-am instalat am copiat carku in game lancher si unde l-am instalat. Asa ca dau sa intru intru in el si imi apare imagine neagra si ramne asa daca pas space iese din el.aceeasi problema o am si cu max payne 3, nu stiu ce sa mai fac ca ma chinui sa le fac de doua saptamani.

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Poate sa fie de la placa video sa nu iti suporte jocurile mai bine informeaza-te de la cineva care stie mai bine ca sa-r putea sa ti se strice tot pc. bft!

| xpertul explică (pentru javiga):

Nu- i de la placa ca e de 2gb si am 8 gb rami si procesoru-l de 3.33 ghz.

| javiga a răspuns (pentru xpertul):

Atunci e de la crack sau de la joc incearca sa ie-i alt crack bafta!