| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare aceasta este cand intru sa joc heroes of might and magic 5 la single player misiunea 1 imi iese din joc atunci cand se incarca si imi apare intro imagine neagra si imi spune ca am o problema si nu stiu care este am windows 7 starter, 1, 7 gh procesor, 1 gb ram, 250 mg placa video imi puteti fi de ajutor la aceasta problema

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ok si ce scrie cand apare eroarea?!

| kingorom a răspuns (pentru Andrei7520152):

La mine laptopul e in italiana si scrie asa la eroare (ha smesso di fuzione) cred ca inseamna ca aceasta funtie s-a oprit sau ceva si la eroare mi se incarca si apoi imi apare ca windows cauta solutii cam atat puteti fi de jutor