| oViDiU329 a întrebat:

Am si eu o problema cand intru in CS nu imi apare,, OUT OF RANGE" am incercat sa dau click dreapta si bifez 640*80 dar tot asa imi face apoi am incercat cu run, regedit, hex key si sterg folderul valve dar tot asa imi merge. Vreo solutie? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Daca ai shortcut pe desktop, dai click dreapta pe el>properties si adauga -w 640 -h 480 dupa -game cstrike ca sa fortezi jocul sa ruleze pe acea rezolutie ca in poza asta dar fara -applaunch sau -windowed http://img269.imageshack.us/img269/4792/tut1e.png

| oViDiU329 explică (pentru Zangetsu):

Merci, acum merge, recomand asta tuturor

1 răspuns: