| AndreaMEOWW a întrebat:

Am si eu o problema cu Fifa 12;
Cand intru in joc imi apare : "The application has failed to start because the application configuration si incorrect.Reinstalling the application may fix this problem."
L-am instalat dupa un tutorial si cred ca l-am instalat bine...

1 răspuns:
| Lucian50 a răspuns:

Unele tutoriale nu sunt bune. Ca si unele tutoriale care se numesc: Cum sa afli parola de la facebook. dar, nu-s bune.
Deci, unele tutoriale nu-s bune. Gaseste un totorial bun.
Si "The application has failed to start because the application configuration si incorrect.Reinstalling the application may fix this problem." inseamna ca nu l-ai instalat bine.
Sper ca te-am ajutat. Funda?