| Online123 a întrebat:

Sunt online123 si am o problema de ieri cand am aprins calculatorul ca de obicei cand vin de la scoala am observat ca, cand intru in yahoo messenger imi apare o eroare gen crash si spune,, This aplication has failed to start because the application configuration is incorrect.Reinstalling the application mai fix this problem" si l-am instalat de 10 ori si nu a mers va rog ajutati-ma
Funda!

3 răspunsuri:
| TobiRami a răspuns:

Poate fi ceva legat de un alt program. poate nu merge din cauza altui program.ai instalat ceva de curand? daca da sterge-l si redownloadeaza si yahoo ca iti va merge dupa

| Online123 explică (pentru TobiRami):

Pai am instalat un Adobe flash player noua versiune parca

| TobiRami a răspuns:

Atunci nu stiu