| andra4u a întrebat:

Cand pornesc messenger-ul imi da urmatoarea eroare:
"This application has failed to start because the application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem."
L-am reinstalat si aceeasi problema. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu spui ce sistem de operare ai.La dezinstalare acesta nu se sterge cu totul din calculator si raman setarile initiale la reinstalare.
Pentru vista si win 7, dezinstaleaza yahoo apoi:utilizatori\nume\appdata\local\(stergi yahoo) virtual store\program files\(stergi yahoo).In appdata\roaming\(stergi yahoo). Reinstalezi yahoo.Succes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat