| oanapitica a întrebat:

Am si eu o problema cu net-ul. De vreo doua zile nu imi merge sa accesez nimic. Scriu ceva in bara de sharing, imi arata rezultatele dar nu imi arata continutul. La youtube de exemplu : se incarca site-ul dar cand dau sa vizionez un clip imi zice "a aparut o eroare, incearca mai tarziu". Spune-ti-mi ce sa fac va rog!?!

4 răspunsuri:
| CasaLocCo a răspuns:

Ai instalat Adobe flash player?

| oanapitica explică (pentru CasaLocCo):

Da, de ce?

| CasaLocCo a răspuns (pentru oanapitica):

In cele mai multe cazuri youtube nu functioneaza din cauza versiunii de Adobe flash player.Incearca cu cea mai noua veriune daca nu merge nici asa incearca cu versiuni mai vechi.Succes!

| CasaLocCo a răspuns:

Mai incearca o scanare cu un antivirus. Poate un virus iti creeaza aceasta problema.Esti sigura ca nu ai modificat nici o setare?