| Panteraa a întrebat:

De ce nu imi merge youtube-ul? Cand deschid orice video nu mi se incarca si imi zice ca a aparut o eroare. Acum insa mi se mai incarca cate unul dar in 2-3 minute, dar nu toate. Am incercat si cu alte browser-e si tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| Alexboss119 a răspuns:

Descarca-ti ultimul flash player si o sa-ti mearga uite ia de aici http://flashplayer.joydownload.com/&c=123? gclid=CIW-6NfhsrwCFSgewwodqDoAAg

| Panteraa explică (pentru Alexboss119):

Il avem descarcat, dar si-a revenit. Mersi oricum. Iti dau funda la cat de fericita sunt acum laughing

2 răspunsuri:
| AdrianFita a răspuns:

Deschide videoclipul si apasa f5.