| Ungureanu_Andrei_1995_soJI a întrebat:

Am si eu o problema cu o camera.
Am sters din greseala pozele de pe camera photo.
Avandule in pc le-am facut pe un DVD si le-am copiat pe cardul de memorie al camerei iar acum camera nu le mai citeste...
Ce pot face in aceasta situatie?

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

De obicei camera foto face un fisier "thumb" in care se pastreaza date succinte despre ceea ce ai fotografiat. Daca nu-l ai, s-ar putea nici sa nu ti le mai vada.
Intrebare: de ce ai facut mai intai un DVD? Nu le puteai copia direct pe card?

| Ungureanu_Andrei_1995_soJI explică (pentru adryang78):

Pentru ca era un car mare si nu avem mufa acea la pc. iar camera photo este a unei cunostinte si este in greaca.cam greu. laughing