| Daniel54 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc.intru in metin2 ro. ma lasa dar ca sa il mai intru iar dupa cateva minute mi se restarteaza. dati-mi un sfat. funda

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Man asa s-a intamplat si mie opreste anti virusu stergel instaleazal din nou inainte sa intri dai rr la calculator si gata! Go

| Skay a răspuns:

Salut! Problema asta se datoreaza anti-virusului. Atunca cand joci metin dezinsaleaza-l sau dezactiveaza-l. Asta ar fi principala problema.