| Cosmin_Obretin_2000 a întrebat:

intru intr-un joc, stau cateva minute si dupa mi se da restart la pc
de ce mi se restarteaza pc-ul?

Răspuns Câştigător
| RobertKilleur a răspuns:

Nu ai cerintele pentru jocul respectiv sau cel mai probabil in calculatorul/laptopul tau sunt niste virusi. Funda?

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Verifica temperaturile la :
-Procesor
-GPU
-system
uite iti spun eu numele la un programel de monitorizat temperaturile:
-Speedfan

| Iwao a răspuns:

Placa video se supraincalzeste (daca asta se intampla doar la jocuri), curatat de praf.

Răspuns utilizator avertizat
| H1Catalin a răspuns:

Jocul este prea Puternic pentru calculatorul taubig grin sAU este vreo eroare la joaca.

Fundaa