| gaby555555 a întrebat:

Am si eu o problema cu sv de metin am facut tot la el il am deschis si cand intru in navicat dau connection apoi MySQl si acolo imi apare:
Connection name: un nume...
Host Name/Ip adress:scriu ip de la hamachi cu. 100 la sfarsit
Port:3306
Username:root
Password:123456
apoi dau Test Connection si imi da o eroare: 2003-Can't connect to MySQL server on localhost cine imi spune cum sa fac sa nu mai imi dea eroare?

2 răspunsuri:
| SpecToras a răspuns:

Dami id tau

| Dx_DiduTzu_1984 a răspuns:

Si eu am aceeasi probema va rog care stie pls Add la dex_you99 va rog DAu GA GM orce pe server daca ma ajutati