| Gaman_Alex_1974 a întrebat:

Am si eu o problema cu un calculator, cand il pornesc ruleaza windows-ul si se face ecranul albastru si imi zice" a problem has been detected and windows has been shut down to prevent demage to your computer." Ce sa fac? (DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Ce mi-a zis mie la Google Translate : o problemă a fost detectat și Windows a fost de închidere pentru a preveni deteriorarea computerului.
Poate ar merge sa faci windows-ul, sau PC-ul are o problema.