| frick a întrebat:

Am si eu o problema. Din aceasta dupa-amiaza nu se mai incarca paginile de internet. Imi apare diagnosticul : Eroare 324: Eroare necunoscută. sau imi spune ca este o problema de la firewall. Tin sa precizez ca nu am umblat la setari, nu am umblat absolut deloc nicaieri.Multimesc frumos, o seara buna.

3 răspunsuri:
| Armaghedon7 a răspuns:

Salut...si mie mi s-a intamplat aceeasi chestie acum cateva zile.
Imi instalasem AVG 8.5 si cred ca imi bloca conexiunea la internet.
Pentru ca eu aveam net si nu puteam da search pe google sau mai stiu eu...
Vezi poate e de la anti virus!

| Armaghedon7 a răspuns:

Salut...si mie mi s-a intamplat aceeasi chestie acum cateva zile.
Imi instalasem AVG 8.5 si cred ca imi bloca conexiunea la internet.
Pentru ca eu aveam net si nu puteam da search pe google sau mai stiu eu...
Vezi poate e de la anti virus!
Si inca ceva...tu cum ai scris asta daca nu iti mergea netul smugsmugsmug?

| frick explică:

Intrebarea a fost postata pentru prietena meahappy