| dasdsad a întrebat:

Am o problema cu internet-ul. E bun, are viteza, dar unele site-uri se incarca extrem de greu sau deloc, imi apare eroare la pagina (Aceasta pagina nu a fost gasita). M-am documentat putin si am aflat ca e din cauza programelor de tip malware, sau ceva de genul. Cum as putea repara? Sau cum pot identifica macar acele programe, sa nu le mai folosesc. Ca pc-ul nu e atat de bun incat sa-mi pun un antivirus mare sau asa. Am incercat cu spyware doctor, mi-a gasit doar o problema mica, de gravitate Low, dar nu pot sterge ca nu am licenta. Am avut si un programel, Comondo Firewall care momentan l-am sters, crezand ca de la el e. Orice ajutor mi-e bine venit. Multumesc si astept un raspuns.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare acea eroare(aceasta pagina nu a fost gasita)asta e din cauza browser-ului.in principal asa e, depinde de viteza cu cat ai mai multi mbps cu atat e mai bine, dar mai depinde si de retea, cred.

| 0nlyMe a răspuns:

Fa tot ce ti-am trimis prin mesaje si nu o sa mai ai probleme(eu am procesor de 1.6 dar i-am facut overclock pana la 2.8 ram 512 si video 128... si nu ma vait de el). Si baga nod32, o sa il incetineasca la startup cu vreo 40-50 de sec dar dupa nu o sa simti ca ti-l ingreuneaza.

| dasdsad explică:

Multumesc.