| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la need for speed world deci mi-am facut cont si am instalat ala care til da sal downloadezi dde pe site dar dupa ce scriu emailu si parola dau ok si dupa aia se incarca doar pana la 2MB si se opreste downloadulstraight face helppp

1 răspuns:
| KimBianca a răspuns:

Mai patesc si eu asa...si il las deschis si se incarca singur, foarte greu ce e adevarat. uneori stau si cate o ora sa se incarce. Eu zic sa il lasi mai mult deschis si poate se incarca singur. mai patesc asa si cand intru mai rar. dar daca ti se incarca pana la urma [ daca il lasi mult ] urmatoarele dati cand intri se incarca mai repede ^^