| Mihai543215 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am luat frumos Alien vs Predator, am stat 45 ani sa se instaleze si cand dau sa intru in joc, dupa e dau dublu click pe iconita nu se int nimic, si daca dau dublu click cand sunt in folderu unde l-am instalat imi mai apar 2 fisiere, de fiecare data cand dau dublu click... Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| iionutuu a răspuns:

Http://adf.ly/5XbAn il mai descarci odata de aici si ai sa vezi ca iti merge, lincu e de la unu care ia mers