| Robertoindark a întrebat:

Am si eu o rugaminte, imi puteti spune daca imi merge gta 5 dat la maxim, adica numai la high si very high sau highest, depinde cum e. In fine, pun intrebarea deoarece de abia mi-am luat laptopul asta si am dat o gramada de bani si vreau macar sa stiu daca am investit in el degeaba; Laptop Toshiba Qosmio X870-13D, 17.3" LED Full HD 3D, cu procesor Intel Core i7-3630QM 2.40 / 3.40 Turbo GHz, 16GB DDR3, 2000GB, NVIDIA GTX 670M 3GB DDR5 dedicat, Windows 8 64-bit

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

laughing merge la full Hight

2 răspunsuri:
| Azian a răspuns:

Nu crezi ca te cam lauzi putin? Ai rabdare sa apara si atunci o sa vezi daca il poti juca sau nu! Dar cu ce ai tu aici nu ar fi o problema!

| Robertoindark explică (pentru Azian):

Nu ma laud, dar vreau sa stiu daca imi merge