| Ooanna a întrebat:

Am si eu un joc preferat sims 3...este superb si foarte fain, eu am sims 3 worlds adventures, dar acum as vrea sa ma joc pe sims 3 pets ie cu animale si eu le ador. nu stiu de unde sa il download free... sper ca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Pai...ia id.u meu si iti dau eu "o legaura"

id: an4ever_6696 big grin

6 răspunsuri:
| Dedelyna a răspuns:

Spune.mi te rog si mie de unde ai downloandat sims 3? puppy dog eyes te rogg!

| Ooanna explică (pentru Dedelyna):

L-am cumparat

| mariuseu12 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai instalat sims 3 simplu si pets il descarci e ca un upgrade la sims3 simplu. foarte simplu nu? laughing funda?

| Ooanna explică (pentru mariuseu12):

Am sims 3 instalat. vreau sami sp de unde descarc pets

| mariuseu12 a răspuns (pentru Ooanna):

Pai...ia id.u meu si iti dau eu "o legaura"

id: an4ever_6696 big grin

| StarXQ a răspuns:

Uite aici site

| StarXQ a răspuns:

Baga id meu anonim_secret75 sa iti situ