| Plesa a întrebat:

Am si eu un laptop hp625 de cca. 2 luni.Aseara am ascultat muzica la casti cand am inchis laptopu' am lasat castile connectate.Azi de dimineata am scos castile dar sunetul nu se mai aude deloc in tot pc! Nici in casti, nici in boxe!

Poate ma ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Verifica setarile placii de sunet. Mai intai verifica daca mai este driverul instalat, daca nu reinstaleaza-l. Daca e instalat verifica in setari sa nu fie cumva pe mute. Succes!