| AdrianBica a întrebat:

Am o problema cu sunetul; nu pot sa ascult cum trebuie nici muzica, nici film, nici sunetul unui joc, nimic. Se aude un sfarait care ma omoara, am tot scos pe mufele de la boxe de am inebunit si tot sfaraie in boxe; am pus castile si aceeasi treaba; sfaraie si in casti si in boxe. Daca va rog frumos ma puteti ajuta cu un raspuns la aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

O fi de la placa de sunetthinking

5 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

Poate ar trebui sa reinstalezi driverul de la placa de sunet.

| Florin_3378 a răspuns:

Mai bine zis un barait big grinlaughing daca nu e de la boxe nu te chinui sa instalezi placa audio din nou ca o faci degeaba du-te cu PC-ul sau cu Laptopul la un magazin unde se vadn calculatoare si se fac reparatii si rogai pe cei de acolo sa verifice daca nu cumva iesirea da se duce pe apa sambetei si daca iti zic ca nu e de la iesire atunci alta placa audio, am patit-o si eu dar eu m-am obisnuit sa schimb anual placa audiorolling on the floorrolling on the floorprea tare muzicaa si nu vrea sa duca stiftu de placa

Răspuns utilizator avertizat
| piktor a răspuns:

Hmmm... poate ai probleme cu mufa de la calculator.
ca sa verifici daca nu iti sunt stricate mufele pune o alta pereche de casti/boce la calculatorul tau
sau ca sa verifici daca nu ai probleme cu boxele/castile pune`le la televizor(al meu are mufa pentru casti)

eventual verifica daca nu e dat volumul al minim din windows si fa-ti update`urile la placa de sunet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu am aceeas problema ca uh. Habar nu am ce are. Mai suntem si in secolul 21...