| anonimulxxxhd a întrebat:

Am stick de la Orange si imi place cum merge dar dac descarc vreo 4 jocuri dupa aia merge greu dc? si cum pot repara asta nu vreau raspunsuri de gen fa-ti abonament mai mare exista vreo metoda prin care pot face netu sa mearga mai rapid pss fara tutoriale

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Am avut candva Modem de la Vodafone.
Si acolo aveam internet nelimitat dar aveam o anumita cantitate care o primeam pe luna si cand terminam mega aia ramanea cu o viteza mica.
Probabil asa ai si tu.
Primesti o anumita cantitate pe zi/luna/saptamana si cand ii termini pe aia ramai cu o viteza mai mica.

1 răspuns:
| SuperPower1 a răspuns:

Nu mai downloada si tu cate 3-4 jocuri deodata!
Netul de la ORANGE nu e asa bun...
Daca iti merge greu scoti stickul si il bagi din nou...