| TheFreak9 a întrebat:

Am un calculator destul de bun:RAM 4 GB, Processor Amd athlon(tm) 2x260 cu 3, 20 ghz.Mi-am reinstalat Windows-ul de 2 saptamani,si de atunci calculatorul merge cam greu, daca apas sa deschida browserul ii ia vreo 5 secunde ..si uneori si mai mult, daca vreau sa intru pe youtube ii ia cam 10 secunde.etc.Ce pot face, si care e problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt multe probleme pentru care PC-ul tau merge greu. Daca nu te pricepi asa de bine, Instaleaza Tune-Up Utilities, si vezi ce probleme iti gaseste acolo. Totusi scaneaza-l si de virusi