| BombonikS a întrebat:

Am intrat intr-o incurcatura. E vorba de metin2ro... Aveam cont de samanca si nu am mai intrat pe el 2-3 ani. Si nu imi mai merge parola, imi spune: Nume sau parola gresita. Dar eram SIGURA ca era o parola dar tot nu a mers. Nu stiu daca mi-a sters contul sau mi-am uitat eu parola. Dar as putea sa imi schimb parola dar imi trebuie ID-ul meu. Si am spus parola mea de la ID la o prietena veche care credeam ca imi este prietena. Nu sunt sigura ca ea mi-a schimbat parola dar o vad in stare. Mi-a facut multe necazuri si sunt sigura ca ea mi-a schimbat parola de la acel ID. Stiu doar ID-ul si parola nu o stiu dar stiti ca atunci cand creati un email va da informatii in caz ca doriti sa va schimbati parola ex: Care a fost matusa dumneavoastra preferata?. si la intrebarile astea am pus la nimereala raspuns si nu stiu mai nimic. Doar ID-ul. Stiti cum sa imi recuperez parola de la ID sau ceva? Va rog din suflet e primul meu cont de metin2ro. FUNDA! sad

2 răspunsuri:
| zinedinzidan a răspuns:

Nu stiu ce sa zic da cred ca ti l-a sters asa am avut si eu un ninja de 46 parca, nu am intrat un an jumate si mi l-a sters.

| BombonikS explică:

Am uitat sa spun ca, am o sora in realitare si ea a patit ca mine. Doar ca ea si-a amintit email-ul si a schimbat imediat parola ei. Deci sigur nu a sters contul.