| ReignForest a întrebat:

Am un emulator LDPLayer9(ceva de genu) si joc brawl stars. Aseara am intrat in joc si a trebuit sa il updatez, iar dupa nu a mai mers jocu. Pur si simplu cand intram in joc ecranu era negru, insa aveam un cursor atat, iar in rest nimic. Am folosit alte 2 emulatoare, dar nu a mers. Ce e de făcut și mă refer că jucam după laptop.

1 răspuns:
| SusneaStelian a răspuns:

Si la mine tot ldplayer am si dupa ultima actualizare nu mai merge si habar n-am ce pot face ca sa mearga