| Modiga99 a întrebat:

Am un joc de PC "Scarface" iar cand il deschid trebuie sa apes "ENTER". Problema vine aici, eu mi-am stricat tastatura la Leptop, si Enter-ul nu mai merge deloc! Asa ca am schimbat tasta cu "Insert", in fine, se pare ca in joc, nu se inlocuieste pe "Insert" adica, nu merge... Si vreau sa stiu, daca pot schimba tastele jocului, cu vreun program? Multumesc! Astept raspuns, dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Ruleaza jocul in window mode mai intai si incearca sa dai enter din tastatura virtuala: Start-All programs-Accessories-ease of access-onscreen keyboard