| Daniel_8701 a întrebat:

Am un laptop acer aspire 5742g la care nu mai am garantie si am o problema. uneori mai mereu cand ma joc acesta se stinge deodata nu stiti ce as putea sa-i fac?sad ca de curatat e curat am si coller la el.biosu upgradat nu stiu ce sa-i facsad help?

1 răspuns:
| InuIo a răspuns:

Nu prea stiu ce ar putea sa aiba al tau dar si eu am patit chestia la laptopul vechi si trebuia sa il tin mereu la incarcat ca sa mearga pentru ca daca nu se oprea. Ai putea sa il duci la reparat. Ei vor sti ce sa ii faca.